Нове в митних правилах. Як використати переваги?

Место проведения
Дата проведения
17-18.09.2017

Консультанти

Сторожчук В. Н.

заступник директора Департаменту - начальник Управління митно-тарифного регулювання Департаменту адміністрування митних платежів ДФСУ

Гащицький О.А.

к.е.н., головний державний інспектор відділу захисту прав інтелектуальної власності  Департаменту організації митного контролю ДФС

Губарєв В.І.

експерт Комісії з митної справи Громадської Ради при ДФСУ. Практикуючий  адвокат з питань митного права. Має відзнаку Всесвітньої Митної Організації

Суворов В. В.

екс - заступник директора Департаменту митного адміністрування - начальник управління митної вартості ДФСУ

Блінков В.Ю.

головний державний інспектор відділу класифікації товарів управління адміністрування митних платежів Київської митниці ДФС

Як використати переваги та фінансові вигоди раніше конкурентів в рамках угод про вільну торгівлю

· Як застосувати тарифні преференції в рамках угод про вільну торгівлю з країнами ЄС, ЄАВТ, СНД, Чорногорією, Македонією, Грузією? Як використати переваги та фінансові вигоди нової угоди про вільну торгівлю з Канадою?

· Як правильно декларувати походження товарів? Які документи є підставою для тарифних преференцій? В яких випадках буде складено картку відмови на сертифікат з перевезення форми EUR.1 або декларацію інвойс?

· Як правильно визначити українське походження товарів. Які критерії переробки застосовуються до товару, які технологічні операції є обов’язковими? Які документально підтвердити походження товарів з України?

· Для чого необхідний сертифікат з перевезення форми EUR.1? Коли він є обов’язковим документом? Де можна отримати сертифікат EUR.1 на товари українського походження? Дислокація митних органів, уповноважених видавати сертифікати.

· Як швидко отримати сертифікат EUR.1, замінний сертифікат або його дублікат? Які документи необхідно надати для цього, які графи сертифіката необхідно заповнити обов’язково?

· Як успішно скласти заяву на отримання статусу уповноваженого експортера? В чому його переваги?

· Як такий статус спрощує процедуру експортних операцій? Як уникнути непорозумінь при митному оформленні товарів в Європейському Союзі, правильно заповнюючи декларацію інвойс на комерційному рахунку.

· Як здійснюється перевірка достовірності документів про походження. Як запобігти ризиків? Які санкції очікують підприємство у випадку не підтвердження походження?

Як визначається митна вартість? Національна практика

· Як визначається митна вартість в залежності від митного режиму. Особливості визначення митної вартості в залежності від зовнішньоекономічної операції.

· Які особливості визначення митної вартості обладнання, програмного забезпечення для його роботи, технічної документації, роялті та інших складових митної вартості.

· Як підготувати зовнішньоекономічну документацію в контексті ст. 53 Митного кодексу України.

· Як зменшити ризики при контролі митної вартості. Процедура контролю та коригування митної вартості товарів.

· Випуск товарів у вільний обіг під гарантії. Практика розгляду скарг ДФС. Судова практика оскарження рішень про коригування митної вартості товарів. Як повернути митні платежі по судовим рішенням?

· Що рекомендують міжнародні організації та іноземні митні адміністрації в галузі визначення митної вартості товарів.

Митне оформлення товарів за принципом «Єдине вікно»

· Які контролюючі органи приймають участь в процедурі митного оформленні товарів згідно вимог статті 319 Митного кодексу України?

· Принцип «Єдине вікно». Як і коли він застосовується? Який механізм процедури митного оформлення і порядок взаємодії зі застосуванням принципу «Єдине вікно»?

· Як позбутися непередбачених витрат часу при проходженні процедури додаткових видів контролю при митному оформленні товарів? Які існують переваги при використанні принципу «Єдине вікно»?

· Особливості застосування вимог постанови КМУ від 25.05.16 №364 «Деякі питання реалізації принципу «Єдине вікно»…». Які можливі наслідки не реагування контролюючих органів при митному оформлені товарів за принципом «Єдине вікно»?

· Законопроект №7010. Що очікувати бізнесу?

Як ефективно захистити права інтелектуальної власності при переміщенні товарів через митний кордон України. Проблемні питання, шляхи розв’язання

· Законодавство з питань охорони прав інтелектуальної власності (далі - ПІВ) в Україні;

· Митний кодекс України. Якими є базові функції ДФС щодо сприяння захисту ПІВ;

· Митний реєстр об’єктів ПІВ як важіль реалізації ПІВ;

· Який порядок ведення митного реєстру? Які особливості подання та заповнення заяв? Які особливості оформлення додаткових документів та інформативного наповнення митного реєстру?

· Який алгоритм дій посадових осіб митниць ДФС відносно сприяння захисту ПІВ?

· Приклади дій митниць ДФС щодо припинення порушення ПІВ при переміщенні товарів через митний кордон;

· Недобросовісне використання ПІВ. «Патентний тролінг» в Україні.

Новини та майбутні зміни в Українській класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. Розгляд складних питань.

· Що нового відбулося у заходах щодо забезпечення набуття чинності Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, складеної на основі шостого видання Гармонізованої системи опису та кодування товарів (версія 2017 року)?

· На які важливі зміни в проекті нової версії УКТЗЕД необхідно акцентувати увагу для правильного декларування товарів з 1 січня 2018 року?

· Що необхідно знати для прийняття рішень стосовно складних та проблемних питань класифікації окремих товарів згідно з УКТЗЕД?

· Яка послідовність (чи порядок) застосування Основних правил інтерпретації УКТЗЕД є коректною. Як уникнути хибних висновків згідно з положеннями Основних правил інтерпретації УКТЗЕД?

Уповноважений економічний оператор (УЕО).

· З 01 вересня 2017 року у повному обсязі вступає в силу Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Які обов’язки виникають у держави, в напрямку запровадження в Україні УЕО? Хто може отримати статус УЕО?

· Що передбачено законопроектом №4777?

· Які види сертифікатів можуть бути надані УЕО? Які спрощення по кожному сертифікату можуть надаватися УЕО? Чим вони відрізняються?

· Яким критеріям повинно відповідати підприємство для отримання статусу УЕО? Який механізм отримання статусу УЕО?

· Чи передбачено призупинення або анулювання сертифікату УЕО? Що надає статус уповноваженого вантажоодержувача та уповноваженого вантажовідправника?

· Який механізм контролю діяльності УЕО передбачено? В яких випадках дія сертифікатів УЕО призупиняється або анулюється?

Оподаткування зовнішньоекономічних операцій. Адміністрування митних платежів.

· Як Митний кодекс України визначає поняття «митні платежі»? Що таке «мито» та його види? Коли виникає обов’язок зі сплати митних платежів? Який порядок і форми сплати митних платежів?

· Який порядок повернення помилково або надмірно сплачених митних платежів? Який механізм повернення таких платежів? Якими документи регламентовано порядок повернення помилково або надмірно сплачених митних платежів?

· Які існують випадки при здійсненні зовнішньо-торгівельних операцій коли митні платежі не сплачуються? У яких випадках застосовуються пільги (преференції) при сплаті митних платежів? Чим вони передбачені?

· Що передбачено у напрямку звільнення від мита товарів, які планується до ввезення на територію України згідно Угоди імплементації законодавства України до положень Регламенту Ради (ЄС)?

· Які існують правила оподаткування (звільнення від оподаткування) товарів, в залежності від обраного учасниками ЗЕД «митного режиму»? Розгляд прикладів по кожному митному режиму. Практичні поради при застосуванні різних митних режимів з метою оптимального обчислення сум оподаткування.
Вартість участі в семінарі з обідами складає 3499 грн.

Вартість участі в семінарі без обідів складає 2999 грн(Ціна 1 обіду 250 грн).
Зареєструйтесь та підтвердіть Вашу участь оплатою:

моб. (066) 918 18 37

sale2@ues.kiev.uaВи отримаєте

  • індивідуальні консультації під час семінару;

  • ексклюзивний комплект матеріалів по темі семінару;

  • сертифікат про проходження семінару;
  • ділові знайомства;

  • обіди в ресторані, кава-брейки;

  • знижку  50% на проживання в «Президент – Готелі»;

Обученный и вдохновленный персонал — залог успеха фирмы

Нам доверяют свыше 3000 ведущих предприятий Украины,
Азербайджана, Беларуси, Грузии и России
ПАО "АрселорМиттал Кривой Рог"
Нибулон
ПрАО "МТС Украина"
ТК "Мегаполис Украина"
ПАО "Мотор Сич"
Остхем
ЕВРАЗ
АВК
OKKO
МТП "Южный"
ГП Антонов
Укрнафта
Приватбанк
ПУМБ
ООО «Нестле Украина»
ПАО «Алчевский коксохимический завод»
vetek
ТОВ "Данон Украина"
ООО "Метинвест Холдинг"
Запорожсталь
Фоззи Групп
Кнауф Гипс

ЗАПИСАТЬСЯ НА СЕМИНАР