ЗЕД-2019, найголовніше. Нове в валютному регулюванні. Відповідальність. Оподаткування та звітність.

Место проведения
Дата проведения
27-28.10.2019

Доповідачі:

Потапова Тетяна Вікторівна

Експерт-аналітик з питань оподаткування податком на додану вартість. Член Експертної ради з питань     підготовки узагальнюючих податкових консультацій при Міністерстві фінансів України.  Член чисельних робочих груп з питань оподаткування Державної фіскальної служби  України, Міністерства фінансів України, комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Має досвід роботи головним бухгалтером на великому підприємстві.


 Кірєєва Ірина Василівна 

Провідний фахівець у галузі банківського, валютного, фінансового міжнародного права з досвідом правового супроводу укладення ЗЕД - контратів з партнерами з Америки, Європи, країн СНД, договорів фінансування, в тому числі в рамках проектів за участю Європейського  банку реконструкції та розвитку та Європейського Інвестиційного банку


На семінарі Ви дізнаєтесь:

·         Про докорінні зміни принципів валютного регулювання.

·         Про нові правила роботи з іноземною валютою.

·         Як новій закон «Про валюту та валютне регулювання» вплинув на ЗЕД.

·    Про відповідальність за порушення валютного регулювання: хто, як і за що нестиме відповідальність згідно із новими правилами.

·         Про осінні податкові зміни 2019.

·         Про ПДВ-наслідки ЗЕД-операцій.

·         Про блокування податкових накладних.

·         Про методику оцінювання ризиків.

·         Про актуальні розяснення податкових органів по ПДВ.

·        Про глобальні зміни по акцизному податку та введення ліцензування діяльності з виробництва та обігу пального.

·         Про закордонні відрядження.

·         Про особливості та нюанси квартальної податкової звітності. 

·         Та багато іншого.

27 жовтня

Нові правила валютного регулювання. Відповідальність.

Прийнято новий Закон України, який змінює принципи валютного регулювання. На семінарі ми продовжимо поглиблено вивчати систему валютного регулювання загалом, а також нові правила роботи з іноземною валютою, які мають безпосередній вплив на ведення бізнесу та зовнішньоекономічну діяльність.

·     Нові правила валютного регулювання. Яким чином змінюється валютне регулювання з набуттям чинності нового Закону України «Про валюту та валютне регулювання».

·    Якою є нова система валютного регулювання в Україні: принципи валютного регулювання у відповідності до нового Закону України «Про валюту та валютне регулювання».

·         Розрахунки: порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті.

·         Торгівля валютними цінностями: правила торгівлі іноземною валютою та банківськими металами.

·         Переказ валютних цінностей: переказів іноземної валюти на території України та за кордон.

·         Переміщення валютних цінностей через кордон: правила переміщення готівкової національної та іноземної валюти, банківських металів, а також цінних паперів в документарній формі банками, юридичними та фізичними особами.

·         Ліцензування банківських операцій.

·   Валютний нагляд та валютний контроль: як відбуватиметься перевірка дотримання норм валютного законодавства у відповідності до нового Закону України «Про валюту та валютне регулювання».

·         Заходи захисту: загальний перелік заходів захисту для можливого застосування Національним банком, критерії і порядок їх запровадження, умови їх подовження та дострокового припинення.

·         Тимчасові (антикризові) заходи захисту та порядок їх застосування.

·         Граничні строки розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів, порядок дотримання граничних строків розрахунків, встановлених Національним банком.

·     Відповідальність за порушення валютного регулювання: хто, як і за що нестиме відповідальність згідно   із новими правилами.   

28 жовтня

Оподаткування та звітність: найновіші зміни, правила, нюанси та ризики. Відрядження за кордон.

ПДВ-2019: що змінилося. Податкова накладна

Актуальні роз’яснення податкових органів найважливіших змін ПДВ.

Податкова накладна

·         Нова податкова накладна та розрахунок коригування як варіант вирішення старих та нових проблем.

·        Особливості складання податкових накладних на експортно-імпортні операції. «Імпорт» та «експорт» послуг - чи є об’єкт оподаткування? Основні проблеми та помилки при складанні податкових накладних - як їх уникнути.

·      Коди товарів та послуг - як визначити правильно. Обов’язкові реквізити податкової накладної, та о робити, якщо допустили в них помилки? Чи обов'язково їх виправляти та які з них підлягають обов’язковому виправленню?

·     Терміни реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування.  Практичне застосування нових термінів реєстрації розрахунків коригування на що необхідно звертати увагу. Відповідальність за порушення термінів реєстрації та коли є можливість її уникнення.

Блокування податкових накладних 

 ·        Блокування-4: нові «відсікаючі» ознаки, зміни щодо визначення ризикових платників податків, ризикових операцій, переліку ризикових товарів.

·        Методика оцінювання ризиків. Як уникнути ризику потрапляння до переліку «ризикових платників». Що необхідно знати платнику податку для того щоб не бути заблокованим. Практика формування переліку ризикових платників податків (основні причини).

·      Нормативні документи, якими забезпечено дієздатність системи блокування податкових накладних. На що необхідно звернути увагу.

·        Як доводити реальність податкової накладної у випадку зупинення її реєстрації. Яка інформація про діяльність платника податків необхідна для уникнення блокування податкових накладних. Для кого і в яких випадках це буде працювати.

·        Судова практика щодо зупинення податкових накладних.

Питання ПДВ окремих господарських операцій

·      Аналіз деяких операцій, що здійснюються у зовнішньоекономічній діяльності (у т.ч. «дешевий» імпорт і експорт, повернення раніше імпортованого товару, безкоштовне отримання товару від нерезидента)? Позиція податкових та судових органів.

·         Вхідний ПДВ при імпорті товарів, коли відображати у складі звітності. Безоплатні імпортні постачання товарів     та податковий кредит. Зміна ціни при імпорті товару та внесення змін до митної декларації.

·         Безоплатні роздачі та  передачі, порядок оподаткування в залежності від документального оформлення.

·         Бонуси, мотиваційні виплати та інші заохочення покупців.

·     Програмна продукція – товар чи послуга. Основні ризики операцій з програмними продуктами. Коли та до яких операцій застосовується пільговий режим оподаткування. Позиція фіскалів та Мінфіну.

·     Бюджетне відшкодування: чи можливо його отримання при його формуванні по перерахуванню передоплати постачальнику.

Єдиний реєстр податкових накладних та система моніторингу критеріїв оцінки ризиків та їх вплив на діяльність платника податку.

·    «Ліміт» для реєстрації податкових накладних та податкове планування. Другий «ліміт» коли виникає та на що впливає.

·         Яким чином збільшити «Ліміт» для реєстрації та за рахунок яких показників.

·        Огляд позицій податкового органу в індивідуальних податкових консультаціях по ПДВ.

Глобальні зміни по акцизному податку та введення ліцензування діяльності

з виробництва та обігу пального.

·   Введення ліцензування на виробництво, зберігання, оптовий та роздрібний продаж пального - хто підпадає під ліцензування та які терміни його проведення. Механізм проведення ліцензування та необхідні для цього документи.

·    Нове визначення акцизних складів та їх розпорядників: кого та в якій мірі буде стосуватися.

·    Удосконалення системи електронного адміністрування реалізації пального. Впровадження обліку в розрізі місць фактичного знаходження пального — в стаціонарних акцизних складах або пересувних акцизних складах такого суб’єкта господарювання. 

·         Огляд позицій податкового органу в індивідуальних податкових консультаціях по акцизному податку.

Осінні зміни податкового законодавства 2019.

·         Суттєві зміни в адмініструванні податків: запровадження принципу винної відповідальності, розширення поняття розумної ділової мети, врахування в податковому обліку  умов та обставин здійснення операції та/або поведінки платника податків, та багато іншого.

·         Збільшення штрафів для платників податків за порушення у сфері адміністрування податків, запровадження нових штрафів, зміна системи оскарження податкових повідомлень-рішень, зміни по податковим повідомленням-рішенням, тощо.

·         Зміни з ПДВ щодо збиткового експорту, штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування, визначення бази оподаткування, касового методу.

·         Зміни щодо акцизного податку з реалізації пального: перенесення штрафних санкцій по акцизним накладним/розрахункам коригування, алгоритму здійснення процедури ліцензування по операціям  з пальним, тощо.

·         Зміни по майновим податкам: нерухомість, земля, транспорт.

·         Інші зміни по податкам та зборам.

Будь ласка, надсилайте Ваші конкретні питання заздалегідь, щоб спікери встигли

вивчити дане питання та надали Вам зважену відповідь!
                Вартість участі у семінарі  з обідами становить 4499 грн., без обідів – 3899 грн.

Вартість участі у семінарі тільки 1 день з обідом становить 3499 грн., без обіду – 3199 грн.   

  Підтвердіть Вашу участь оплатою і зареєструйтеся:

тел.:  044 451-84-17, (050) 444-85-06, (066) 918-18-37, (050) 303-47-47

office@ues.kiev.ua, buh@ues.kiev.uа, ues@ues.kiev.uaВи отримаєте

  • індивідуальні консультації під час семінару;
  • ексклюзивний комплект матеріалів який Ви зможете використовувати в практичній роботі;
  • сертифікат про проходження семінару;
  • ділові знайомства;
  • обіди в ресторані, кава-брейки;
  • знижку  70% на проживання в «Президент – Готелі»;

Обученный и вдохновленный персонал — залог успеха фирмы

Нам доверяют свыше 3000 ведущих предприятий Украины,
Азербайджана, Беларуси, Грузии и России
ПАО "АрселорМиттал Кривой Рог"
Нибулон
ПрАО "МТС Украина"
ТК "Мегаполис Украина"
ПАО "Мотор Сич"
Остхем
ЕВРАЗ
АВК
OKKO
МТП "Южный"
ГП Антонов
Укрнафта
Приватбанк
ПУМБ
ООО «Нестле Украина»
ПАО «Алчевский коксохимический завод»
vetek
ТОВ "Данон Украина"
ООО "Метинвест Холдинг"
Запорожсталь
Фоззи Групп
Кнауф Гипс

ЗАПИСАТЬСЯ НА СЕМИНАР