ЗЕД-2019, найголовніше. Нове в валютному регулюванні. Відповідальність. Оподаткування та звітність.

Место проведения
Дата проведения
14-15.02.2019

Консультанти

Кірєєва І. В.

Провідний фахівець у галузі банківського, валютного, фінансового міжнародного і права з досвідом правового супроводу укладення ЗЕД - контратів з партнерами з Америки, Європи, країн СНД, договорів фінансування, в тому числі в рамках проектів за участю ЄБРР та ЄІБ


Потапова Тетяна Вікторівна

Експерт-аналітик з питань оподаткування податком на додану вартість. Член Експертної ради з питань     підготовки узагальнюючих податкових консультацій при Міністерстві фінансів України.  Член чисельних робочих груп з питань оподаткування Державної фіскальної служби  України, Міністерства фінансів України, комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Має досвід роботи головним бухгалтером на великому підприємстві.


  Романюк Людмила Володимирівна

Експерт-аналітик з питань оподаткування податком на прибуток, член  робочих груп з питань адміністрування податків та податку на прибуток Державної фіскальної служби України, Міністерства фінансів України, комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Голова комітету прямих податків Палати податкових консультантів


На семінарі Ви дізнаєтесь:

·         Про докорінні зміни принципів валютного регулювання.

·         Про нові правила роботи з іноземною валютою.

·         Як новій закон «Про валюту та валютне регулювання» вплинув на ЗЕД.

·    Про відповідальність за порушення валютного регулювання: хто, як і за що нестиме відповідальність згідно із новими правилами.

·         Про податкові зміни 2019.

·         Про ПДВ-наслідки ЗЕД-операцій.

·         Про блокування податкових накладних.

·         Про методику оцінювання ризиків.

·         Про актуальні розяснення податкових органів по ПДВ.

·         Про закордонні відрядження.

·         Про особливості та нюанси річної податкової звітності.

·         Та багато іншого.

14 лютого

Нові правила валютного регулювання. Відповідальність.

Прийнято новий Закон України, який докорінно змінює принципи валютного регулювання. На семінарі ми оглянемо нову систему валютного регулювання загалом, а також нові правила роботи з іноземною валютою, які мають безпосередній вплив на ведення бізнесу та зовнішньоекономічну діяльність.

·     Нові правила валютного регулювання. Яким чином змінюється валютне регулювання з набуттям чинності нового Закону України «Про валюту та валютне регулювання».

·    Якою буде нова система валютного регулювання в Україні: принципи валютного регулювання у відповідності до нового Закону України «Про валюту та валютне регулювання».

·         Розрахунки: порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті.

·         Торгівля валютними цінностями: правила торгівлі іноземною валютою та банківськими металами.

·         Переказ валютних цінностей: переказів іноземної валюти на території України та за кордон.

·         Переміщення валютних цінностей через кордон: правила переміщення готівкової національної та іноземної валюти, банківських металів, а також цінних паперів в документарній формі банками, юридичними та фізичними особами.

·         Ліцензування банківських операцій.

·   Валютний нагляд та валютний контроль: як відбуватиметься перевірка дотримання норм валютного законодавства у відповідності до нового Закону України «Про валюту та валютне регулювання».

·         Заходи захисту: загальний перелік заходів захисту для можливого застосування Національним банком, критерії і порядок їх запровадження, умови їх подовження та дострокового припинення.

·         Тимчасові (антикризові) заходи захисту та порядок їх застосування.

·         Граничні строки розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів, порядок дотримання граничних строків розрахунків, встановлених Національним банком.

·     Відповідальність за порушення валютного регулювання: хто, як і за що нестиме відповідальність згідно   із новими правилами.

·         Вплив нового Закону України «Про валюту та валютне регулювання» на зовнішньоекономічну діяльність.

·        Окремі питання мінімізації ризиків при укладанні зовнішньоекономічних контрактів з урахуванням нових валютних правил.

15 лютого

Оподаткування та звітність: найновіші зміни, правила, нюанси та ризики. Відрядження за кордон.

ПДВ-2019: що змінилося. Податкова накладна

Актуальні роз’яснення податкових органів найважливіших змін ПДВ.

Податкова накладна

·         Нова податкова накладна та розрахунок коригування як варіант вирішення старих та нових проблем.

·         Особливості складання податкових накладних на експортно-імпортні операції. «Імпорт» та «експорт» послуг - чи є об’єкт оподаткування? Основні проблеми та помилки при складанні податкових накладних - як їх уникнути.

·         Коди товарів та послуг - як визначити правильно. Обов’язкові реквізити податкової накладної, та о робити, якщо допустили в них помилки? Чи обов'язково їх виправляти та які з них підлягають обов’язковому виправленню?

·     Терміни реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування.  Практичне застосування нових термінів реєстрації розрахунків коригування на що необхідно звертати увагу. Відповідальність за порушення термінів реєстрації та коли є можливість її уникнення.

Блокування податкових накладних

·   Блокування-3, або новий перезапуск системи 2018/2019. Як працює оновлений механізм зупинки реєстрації податкових накладних: що робити постачальнику і покупцеві.

·         Методика оцінювання ризиків. Ризиковість платника та операції: що зінилось? Як уникнути ризику потрапляння до переліку «ризикових платників». Що необхідно знати платнику податку для того щоб не бути заблокованим.

·   Нормативні документи якими забезпечено дієздатність системи блокування податкових накладних. На що необхідно звернути увагу.

·      Як доводити реальність податкової накладної у випадку зупинення її реєстрації. Яка інформація про діяльність платника податків необхідна для уникнення блокування податкових накладних. Для кого і в яких випадках це буде працювати.

Питання ПДВ окремих господарських операцій

·      Аналіз деяких операцій, що здійснюються у зовнішньоекономічній діяльності (у т.ч. «дешевий» імпорт і експорт, повернення раніше імпортованого товару, безкоштовне отримання товару від нерезидента)? Позиція податкових та судових органів.

·         Вхідний ПДВ при імпорті товарів, коли відображати у складі звітності. Безоплатні імпортні постачання товарів     та податковий кредит. Зміна ціни при імпорті товару та внесення змін до митної декларації.

·         Безоплатні роздачі та  передачі, порядок оподаткування в залежності від документального оформлення.

·         Бонуси, мотиваційні виплати та інші заохочення покупців.

·     Програмна продукція – товар чи послуга. Основні ризики операцій з програмними продуктами. Коли та до яких операцій застосовується пільговий режим оподаткування. Позиція фіскалів та Мінфіну.

·     Бюджетне відшкодування: чи можливо його отримання при його формуванні по перерахуванню передоплати постачальнику.

 

Єдиний реєстр податкових накладних та система моніторингу критеріїв оцінки ризиків та їх вплив на діяльність платника податку.

·    «Ліміт» для реєстрації податкових накладних та податкове планування. Другий «ліміт» коли виникає та на що впливає.

·         Яким чином збільшити «Ліміт» для реєстрації та за рахунок яких показників.

Податок на прибуток. Особливості та нюанси річної звітності.

Аналіз нових і доповнених різниць 2019.

·         Підготовка річної звітності з податку на прибуток. Терміни подання. Зв’язок з фінансовою звітністю.

·         Податкові різниці як окремі показники та їх вплив на податок на прибуток. Яким чином відстежувати  різниці.         Чи можна не обраховувати різниці: кому та коли?

·         «Амортизаційні» різниці. Причини виникнення та вплив на об’єкт оподаткування.

·     Резерви та забезпечення як джерело деяких податкових різниць. Чи є забезпечення порятунком від претензій податкових органів. Позиція контролюючих органів та Мінфіну.

·         Нюанси заповнення декларації з податку на прибуток. Рядки які підлягають та можуть бути звірені з показниками фін звітності. На які показники фін звітності звертають увагу податківці та які питання виникають.

·   Ризикові операції (з точки зору податківці): представницькі витрати, витрати по «ризиковим» контрагентам, рекламні та маркетингові витрати, сумнівна та безнадійна заборгованість;

·   Помилки при складанні звітності. Взаємозв’язок між бухгалтерськими та податковими помилками. Способи виправлення помилок та їх вплив на податкову звітність.

·         Аванси з податку на прибуток. Хто виплачує, коли декларувати та платити. Особливості обліку авансових внесків з податку на прибуток контролюючими органами

·         Спрощена податкова звітність по податку на прибуток: ким та коли може застосовуватися. Нюанси при переході на загальну декларацію – на що необхідно звернути увагу.

Річна звітність з інших податків. Майнові податки, податки на землю, транспортний податок

·         Майнові податки для юросіб. Нюанси обліку фіскальним органом майнових податків.

·    Звітність з податку/плати на землю та податку на податку на нерухоме майно. Особливості декларування та тонкощі заповнення податкової звітності.

·         Транспортий податок – коли та хто платить.

·         Актуальні роз’яснення податкових органів по майновим податкам.

·   Який порядок видачі готівкової валюти на відрядження? За яким курсом НБУ проводяться розрахунки з працівником, якщо аванс надано у гривні, або не надано взагалі?

·     Робота з корпоративними картками - чи варто їх використовувати? Які проблеми виникають при використані корпоративної картки у відрядженні? Чи може один робітник розраховуватися за всіх?

·         Які документи вважаються такими, що підтверджують витрати на відрядження? Які наслідки, якщо документи         не відповідають вимогам ПКУ?


Будь ласка, надсилайте Ваші конкретні питання заздалегідь, щоб спікери встигли

вивчити дане питання та надали Вам зважену відповідь!
  Вартість участі у семінарі  з обідами становить 4499 грн., без обідів 3899 грн.

   

  Підтвердіть Вашу участь оплатою і зареєструйтеся:

тел.:  044 451-84-17, (050) 444-85-06, (066) 918-18-37, (050) 303-47-47

office@ues.kiev.ua, buh@ues.kiev.uа, ues_seminar@ukr.net
Ви отримаєте

  • індивідуальні консультації під час семінару;
  • ексклюзивний комплект матеріалів який Ви зможете використовувати в практичній роботі;
  • сертифікат про проходження семінару;
  • ділові знайомства;
  • обіди в ресторані, кава-брейки;
  • знижку  50% на проживання в «Президент – Готелі»;

Обученный и вдохновленный персонал — залог успеха фирмы

Нам доверяют свыше 3000 ведущих предприятий Украины,
Азербайджана, Беларуси, Грузии и России
ПАО "АрселорМиттал Кривой Рог"
Нибулон
ПрАО "МТС Украина"
ТК "Мегаполис Украина"
ПАО "Мотор Сич"
Остхем
ЕВРАЗ
АВК
OKKO
МТП "Южный"
ГП Антонов
Укрнафта
Приватбанк
ПУМБ
ООО «Нестле Украина»
ПАО «Алчевский коксохимический завод»
vetek
ТОВ "Данон Украина"
ООО "Метинвест Холдинг"
Запорожсталь
Фоззи Групп
Кнауф Гипс

ЗАПИСАТЬСЯ НА СЕМИНАР