НОВОЕ В ГОСУДАРСТВЕННЫХ ЗАКУПКАХ. Государственное регулирование и контроль

Консультанти

Рибачковський К. Е.   

Практикуючий адвокат із загальним стажем роботи понад 20 років. Засновник та керуючий партнер Адвокатської фірми "СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ". Член Кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва. Автор публікацій у ділових виданнях "Бізнес", "Контракти", "Кореспондент", "Юридическая практика", "Право України", "Український адвокат", "Building". Фіналіст "Юридичної премії" в категорії "Кращий адвокат в кримінальних справах". Доповідач на юридичних семінарах з багаторічним стажем.

Саад Шаді   

Один з провідних фахівців з корпоративного управління. Понад 15 років юридичної практики, автор індивідуальних програм,  автор публікацій у провідних юридичних виданнях. Керівник компанії Saad Legal, заступник голови Ради учасників Національного депозитарію України. Член президії асоціації "Українські емітенти". Лекторської стаж - 6 років.

17 червня 2018 року набрав чинності довгоочікуваний закон “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”. Новий закон багато в чому по-новому регулює діяльність всіх ТОВ в Україні. Він містить багато новел, які істотно змінюють погляд на корпоративне управління в ТОВ, надають додаткові можливості, переваги та ризики, як для власників корпоративних прав в ТОВ, так і для керівників, головних бухгалтерів та інших посадових осіб ТОВ та ТДВ.

На семінарі Ви дізнаєтесь:

·      Який порядок вступу нового закону в силу. Адаптація установчих документів ТОВ до вимог нового закону: порядок та наслідки невиконання вимог закону.

·         Що змінилося у корпоративному управлінні ТОВ: 35 основних новел нового закону.

·   Введення поняття “посадові особи товариства”: їх склад, права та обов’язки. Відповідальність керівника ТОВ, його фінансового директора, головного бухгалтера підприємства згідно нового закону.

·         Як зменшити ризики, які з’явились у зв’язку із введенням нового закону: рекомендації адвокатів.

Ви одержите:

·         Порівняльні таблиці між «старим» та «новим» законодавством про ТОВ, їх буде чимало.

·         Як «ключ» до підготовки нового статуту – ексклюзивний перелік запитань.

·   Зняття законодавчого обмеження в кількості учасників ТОВ: нові можливості для перетворення АТ в ТОВ, і як результат, - отримання більш "гнучкої" корпоративної структури ведення бізнесу та "вихід" з-під контролю Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

·         «Траст, який не лусне» - впровадження корпоративних договорів між учасниками ТОВ. Широкий спектр питань, які можуть бути вирішені за допомогою корпоративних договорів. Стратегія збільшення «живучості» підприємства за допомогою корпоративного договору.

·         Основні законодавчі вимоги, переваги, можливості і ризики корпоративних договорів.

·   Нові вимоги до статуту ТОВ: не все вирішується новим законом. Порівняльна характеристика між законодавчими вимогами - до і після вступу в силу нового закону про ТОВ. Коментар до найбільш актуальних змін. Рекомендації щодо положень, які бажано включити до статуту.

·         Нові вимоги щодо внесення та оцінки вкладів учасників до статутного капіталу ТОВ.

·         Нові вимоги до порядку збільшення і зменшення розміру статутного капіталу ТОВ.

·   Введення нового терміну в законодавстві про ТОВ - наглядова рада ТОВ. Аналіз переваг і недоліків нового органу управління та контролю ТОВ. Можливі умови і "формат" роботи членів наглядової ради.

·         Новий порядок проведення загальних зборів учасників ТОВ. Приховані ризики і "підводні камені".

·         Новий порядок регулювання виплати дивідендів. Аналіз змін, рекомендації адвокатів.

·    Посилення законодавчих вимог до порядку прийняття рішень в ТОВ: аналіз питань, за якими необхідно одностайне схвалення усіма учасниками ТОВ, голосування ¾ відсотками голосів і голосування більшістю голосів.

·         Введення прототипу фідуціарних зобов'язань усіх посадових осіб ТОВ. Відповідальність керівника, його заступників, головного бухгалтера та фінансового директора ТОВ згідно з новим законом. Законодавче закріплення нового терміну - "посадові особи ТОВ". Визначення кола осіб, на яких поширюється дане поняття. Повноваження і відповідальність посадових осіб ТОВ, які не є учасниками.

·         Введення обов'язкового повідомлення ТОВ про усіх "афілійованих осіб" всіх посадових осіб ТОВ. Відповідальність за недотримання цієї вимоги. Аналіз ризиків.

·         Введення поняття "значних правочинів". Нові вимоги щодо схвалення і укладення таких правочинів.

·         Введення нового терміна – «правочини, щодо яких є зацікавленість». Розкриття даного поняття, аналіз вимог закону до таких правочинів.

·   «Безвідклична довіреність з корпоративних прав» - як і навіщо введено нове поняття. Порядок застосування, відкликання та оскарження таких довіреностей.

·         Зміни у порядку підписання статуту ТОВ: як не зробити помилку. Коли і як краще застосовувати новели закону про ТОВ.

·         Новий порядок виходу учасників з ТОВ: нові вимоги, законодавчі обмеження, переваги і недоліки.

·         Звернення стягнення кредиторів на корпоративні права в ТОВ.

·         Введення нового, імперативного, порядку спадкування корпоративних прав.

·         Аналіз ризиків і переваг нового порядку для учасників ТОВ.

Будь ласка, надсилайте Ваші конкретні питання заздалегідь, щоб спікери встигли вивчити дане питання та надати зважену відповідь!

Вартість участі в семінарі з обідом становить 3999 грн.

Вартість участі в семінарі без обіду становить 3499 грн.

      Підтвердіть Вашу участь оплатою і зареєструйтеся:

тел.:  044 451-84-17, (050) 444-85-06, (050) 303-47-47, (066) 918-18-37

office@ues.kiev.ua, ues_seminar@ukr.net

Ви отримаєте

  • індивідуальні консультації під час семінару;
  • ексклюзивний комплект матеріалівякий містить у собі базову редакцію устава, порівнянні таблиці між «старим» та «новим» законодавством про ТОВ та багато іншого;
  • сертифікат про проходження семінару;


  • ділові знайомства;

  • кава-брейк;

  • знижку  50% на проживання в «Президент – Готелі».


Обученный и вдохновленный персонал — залог успеха фирмы

Нам доверяют свыше 3000 ведущих предприятий Украины,
Азербайджана, Беларуси, Грузии и России
ПАО "АрселорМиттал Кривой Рог"
Нибулон
ПрАО "МТС Украина"
ТК "Мегаполис Украина"
ПАО "Мотор Сич"
Остхем
ЕВРАЗ
АВК
OKKO
МТП "Южный"
ГП Антонов
Укрнафта
Приватбанк
ПУМБ
ООО «Нестле Украина»
ПАО «Алчевский коксохимический завод»
vetek
ТОВ "Данон Украина"
ООО "Метинвест Холдинг"
Запорожсталь
Фоззи Групп
Кнауф Гипс

ЗАПИСАТЬСЯ НА СЕМИНАР