Новий закон про ТОВ. Як використати нові можливості та уникнути ризиків

Место проведения
Дата проведения
28.02.2019
смотреть отзывы

Спикер

Рибачковський К. Е.

Практикуючий адвокат з загальним стажем роботи - понад 20 років. Засновник, керуючий партнер Адвокатської фірми "СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ". Член Кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва. Автор низки брошур з безпеки бізнесу, статей, та публіка-цій з юридичної безпеки підприємств у ділових виданнях "Бізнес", "Контракти", "Кореспондент", "Юридична практика", "Право України", "Український адвокат", "Building" та інших. Фіналіст "Юридичної премії" в категорії "Кращий адвокат в кримінальних справах". Доповідач на юридичних семінарах з багаторічним стажем.


17 червня 2018 року набрав чинності довгоочікуваний закон “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”. Новий закон багато в чому по-новому регулює діяльність усіх ТОВ в Україні. Він містить багато новел, які істотно змінюють погляд на корпоративне управління в ТОВ, надають додаткові можливості, переваги та ризики, як для власників корпоративних прав в ТОВ, так і для керівників, головних бухгалтерів та інших посадових осіб ТОВ та ТДВ.

На семінарі Ви дізнаєтесь:

·         Про порядок вступу нового закону в силу.

·         Як здійснити адаптацію установчих документів ТОВ до вимог нового закону: порядок приведення статуту ТОВ до вимог нового закону та наслідки невиконання вимог закону.

·         Про 51 новелу нового закону про ТОВ: ґрунтовний коментар до основних змін в регулюванні ТОВ.

·         Відповідальність “посадових осіб товариства”: їх склад, права та обов’язки. Відповідальність керівника ТОВ, фінансового директора та головного бухгалтера підприємства згідно нового закону.

·         Значні правочини в ТОВ: нові вимоги закону, податкові та правові ризики при їх порушенні, аналіз судової практики, що склалася.

·         Рекомендації щодо мінімізації ризиків, пов’язаних зі значними правочинами та правочинами із заінтересованістю.

Ви одержите:

·         Зразок статуту ТОВ, який повністю відповідає вимогам нового закону про ТОВ.

·         Вперше! «Ключ» до підготовки нового статуту – ексклюзивний перелік питань для адаптації діючого статуту ТОВ до вимог нового закону.

·         Вперше! Авторський перелік питань для складення надійного корпоративного договору між засновниками (учасниками) ТОВ. 

·         Нові вимоги до статуту ТОВ: можливо, не все вирішується новим законом.

·         Аналіз «білих плям» та найбільш важливих протирічь у законодавстві, що стосуються змісту статуту ТОВ. Рекомендації щодо положень, які бажано включити до статуту.

·         51 новела нового закону про ТОВ: коментар до найбільш істотних змін в регулюванні діяльності ТОВ.

·         Новий порядок проведення загальних зборів учасників ТОВ. Приховані ризики і "підводні камені".

·         Відповідальність керівника, його заступників, головного бухгалтера та фінансового директора ТОВ згідно з новим законом.

·         Законодавче закріплення нового терміну - "посадові особи ТОВ". Визначення кола осіб, на яких поширюється дане поняття. Повноваження і відповідальність посадових осіб ТОВ, які не є учасниками.

·         Введення обов'язкового повідомлення ТОВ про усіх "афілійованих осіб" всіх посадових осіб ТОВ. Відповідальність за недотримання цієї вимоги. Аналіз ризиків.

·         Посилення законодавчих вимог до порядку прийняття рішень в ТОВ: аналіз питань, за якими необхідно одностайне схвалення усіма учасниками ТОВ, голосування ¾ відсотками голосів і голосування більшістю голосів.

·         Новий порядок виходу учасників з ТОВ: нові вимоги, законодавчі обмеження, переваги і недоліки.

·         Звернення стягнення кредиторів на корпоративні права в ТОВ: коментар до важливих змін.

·         Зміни у порядку підписання протоколів загальних зборів та статуту ТОВ: як не зробити помилку. Коли і як краще застосовувати новели закону про ТОВ.

·         Введення нового, імперативного, порядку спадкування корпоративних прав. Аналіз ризиків і переваг нового порядку для учасників ТОВ.

·         Нові вимоги до порядку збільшення і зменшення розміру статутного капіталу ТОВ.

·         «Траст, який не лусне» - впровадження корпоративних договорів між учасниками ТОВ.

·         Широкий спектр питань, які можуть бути вирішені за допомогою корпоративних договорів. Стратегія збільшення «живучості» підприємства за допомогою корпоративного договору.

·         Основні законодавчі вимоги, переваги, можливості і ризики корпоративних договорів. Рекомендації щодо їх змісту.

·         Введення поняття "значних правочинів" в ТОВ. Нові вимоги щодо схвалення і укладення таких правочинів.

·         Введення нового терміну – «правочини, щодо яких є заінтересованість». Розкриття даного поняття, аналіз вимог нового закону до таких правочинів.

·         Головні ризики (податкові та господарсько-правові), пов’язані із порушенням порядку укладення значних правочинів та правочинів із заінтересованістю.

·         Судова практика про визнання недійсними значних правочинів та правочинів, щодо вчинення яких є заінтересованість, у зв’язку із порушенням порядку їх укладення, визначеному законом.

·         Перелік практичних рекомендацій щодо мінімізації ризиків, пов’язаних із значними правочинами та правочинами із заінтересованістю.Будь ласка, надсилайте Ваші конкретні питання заздалегідь, щоб спікери встигли вивчити

дане питання та надати зважену відповідь!


Вартість участі в семінарі з обідом становить 3499 грн.

Вартість участі в семінарі біз обіду становить 3199 грн.


           Підтвердіть Вашу участь оплатою і зареєструйтеся:

тел.:  044 451-84-17, (050) 303-47-47, (050) 444-85-06, (066) 918-18-37

ues_seminar@ukr.net, office@ues.kiev.ua


Вы получите

 індивідуальні консультації під час семінару;

 ексклюзивний комплект матеріалівякий містить у собі зразок статуту та багато іншого;

 сертифікат про проходження семінару;

 кава-брейк;

 ділові знайомства.

Отзывы

  • Нове в валютному регулюванні. Відповідальність.


    Нове в валютному регулюванні. Відповідальність.
    14.02.2019

Обученный и вдохновленный персонал — залог успеха фирмы

Нам доверяют свыше 3000 ведущих предприятий Украины,
Азербайджана, Беларуси, Грузии и России
ПАО "АрселорМиттал Кривой Рог"
Нибулон
ПрАО "МТС Украина"
ТК "Мегаполис Украина"
ПАО "Мотор Сич"
Остхем
ЕВРАЗ
АВК
OKKO
МТП "Южный"
ГП Антонов
Укрнафта
Приватбанк
ПУМБ
ООО «Нестле Украина»
ПАО «Алчевский коксохимический завод»
vetek
ТОВ "Данон Украина"
ООО "Метинвест Холдинг"
Запорожсталь
Фоззи Групп
Кнауф Гипс

ЗАПИСАТЬСЯ НА СЕМИНАР