Трансфертное ценообразование

Консультант


Голошевич Ирина Леонидовна

Відомий експерт у сфері оподаткування та бухгалтерського обліку, автор численних публікацій у фахових бухгалтерських виданнях. Стаж лекторської діяльності 12 років. 

На семінарі зосередимося на економічній складовій трансфертного ціноутворення: розглянемо методи трансфертного ціноутворення, докладно дослідимо показник кожного методу (визначимо доступні джерела інформації та правила (формули) розрахунку), побудуємо діапазон значень, визначимо квартелі та медіану. І все це на практичному прикладі! 

Далі – про те, у якій формі економічний аналіз має бути викладений у Документації. Про структуру документації, обов’язкову інформацію, що вимагає ПКУ, та наслідки не повного розкриття такої інформації. 

В підсумку – на прикладі складемо Звіт про контрольовані операції та обговоримо зміни, що запропоновані до діючої форми. Звертаємо увагу, що наказ МФУ  від 28.04.2017 № 468 набув чинності 16.06.2017.

Чи будемо говорити про штрафи? Так, звичайно, але лише про ті штрафи, що можуть застосовані за уточнення Звіту про контрольовані операції. Про інші штрафи - лише  «до відома», оскільки після відвідання семінару слухачі не залишать жодного шансу податковій для їх застосування!

Отже, на семінарі сконцентруємося на деталізованих відповідях на наступні питання:


· Які методи трансфертного ціноутворення існують? Чи є виключним перелік, визначений нормами ПКУ? В чому різниця між методами ціноутворення та методами трансфертного ціноутворення? Чи вірно, що однакові назви методів визначають однаковість отриманого результату?

· Які критерії вибору, визначені нормами ПКУ? Чим Настанови ОЕСР якісно відрізняються в цьому сенсі від ПКУ? Як визначити індикатори рентабельності? Якими критеріями слід керуватися у цьому випадку?

· Чи існують в Україні достовірні джерела інформації? Чи варто покладатися тільки на одне джерело? Як перевірити достовірність інформації?

· Які недоліки та переваги у базах даних? Застереження щодо використання бази даних, наведені у Настановах ОЕСР. Як відсутність сегментування показників фінзвітності впливає на результати вибірки?

· За якими принципами будується вибірка для визначення діапазону цін (рентабельності)? Критерії зіставності, правила визначення діапазону, порядок розрахунку квартилів та медіани.

· Що таке функціональний аналіз і для чого його необхідно проводити? Чи завжди простою стороною є українська компанія? Які наслідки створюють маніпуляції з функціональним аналізом?

· Що являє собою документація у трансфертному ціноутворенні? Як визначити – повне або не повне висвітлення обов’язкової інформації? Які нові вимоги висуває ПКУ щодо розкриття інформації у документації? Чи потрібно вносити відповідні зміни до документації, що складена за минулі роки?

· На які важливі моменти потрібно звернути увагу під час складання Звіту про контрольовані операції? Як провести коригування у декларації з прибутку (у додатку ТЦ) після граничного строку подання декларації?

· Штрафи, що можуть застосовані за уточнення Звіту про контрольовані операції.


Заздалегідь надсилайте Ваші конкретні питання по темі семінару


Вартість участі в семінарі без обіду становить 1949 грн.

Вартість участі в семінарі з обідом становить  2199 грн. Ціна 1 обіду - 250 грн.

Зареєструйтесь та підтвердіть Вашу участь сплатою:

моб. (066) 918 18 37

sale2@ues.kiev.ua

Ви отримаєте:

  • індивідуальні консультації під час семінару;

  • ексклюзивний комплект матеріалів по темі семінару;

  • сертифікат про проходження семінару;
  • ділові знайомства;

  • обід в ресторані, кава-брейк;

  • знижку  50% на проживання в «Президент – Готелі»;

Обученный и вдохновленный персонал — залог успеха фирмы

Нам доверяют свыше 3000 ведущих предприятий Украины,
Азербайджана, Беларуси, Грузии и России
ПАО "АрселорМиттал Кривой Рог"
Нибулон
ПрАО "МТС Украина"
ТК "Мегаполис Украина"
ПАО "Мотор Сич"
Остхем
ЕВРАЗ
АВК
OKKO
МТП "Южный"
ГП Антонов
Укрнафта
Приватбанк
ПУМБ
ООО «Нестле Украина»
ПАО «Алчевский коксохимический завод»
vetek
ТОВ "Данон Украина"
ООО "Метинвест Холдинг"
Запорожсталь
Фоззи Групп
Кнауф Гипс

ЗАПИСАТЬСЯ НА СЕМИНАР