Годовая отчетность

Консультанти

Котова О. Л.    

Експерт- аналітик з питань оподаткування податком на додану вартість. Член робочих груп при комітеті  Верховної ради України з питань податкової та митної політики. Має досвід роботи у податкових органах. 

Потопалова Т.В. 

Експерт-аналітик з питань оподаткування податком на додану вартість. Член Експертної ради з питань  підготовки узагальнюючих податкових консультацій при Міністерстві фінансів України.  Член чисельних робочих груп з питань оподаткування Державної фіскальної служби  України, Міністерства фінансів України, комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, з досвідом роботи головним бухгалтером. 

Романюк Л. В. 

Експерт-аналітик з питань оподаткування податком на прибуток, член  робочих груп з питань адміністрування податків та податку на прибуток Державної фіскальної служби України, Міністерства фінансів України, комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, голова комітету прямих податків Палати податкових консультантів, має досвід роботи в податкових органах та заступника головного  бухгалтера на великому підприємстві. На семінарі Ви дізнаєтесь:

·        Про зміни в адмініструванні податків (в  т.ч. в оподаткуванні праці).

·        Про актуальні зміни 2019 по ПДВ.

·        Про зміни з податку на прибуток.

·        Про глобальні зміни щодо платників та адміністрування акцизів.

·        Щодо змін по ресурсним та майновим податкам.

·        Про особливості звітності за результатами діяльності 2018.

·        Та багато іншого. 


ПДВ у 2019 – особливості застосування та адміністрування.

·        Огляд змін до ПКУ по ПДВ. Продовження пільг для певних платників та категорій товарів/послуг. 

·        Причини наявності у платників в СЕА ПДВ суми ΣПеревищ.

·        Порядок нарахування податкових зобов’язань по операціям з постачання товарів по цені меньшій за ціну придбання, ліквідації основних засобів, безкоштовної передачі товарів/послуг, експорт товарів, послуг, отриманих від нерезидентів, товарів (послуг), придбаних  для негосподарської діяльності.

·        Порядок застосування  штрафних санкцій за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригувань.

·        Нові терміни  оскарження рішень контролюючих органів.

·   Нова податкова накладна, основні проблеми їх заповнення, та кейси по вирішенню проблем щодо заповнення податкових накладних. Особливості заповнення зведених податкових накладних. Розрахунки коригування: особливості заповнення з  грудня 2018. Типи причин коригування. Зайво складені податкові накладні та особливості виправлення помилок за допомогою особливих розрахунків коригування: на що особливо необхідно звернути увагу.

·    Терміни реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування.  Практичне застосування нових термінів реєстрації розрахунків коригування на що необхідно звертати увагу. Відповідальність за порушення термінів реєстрації та коли є можливість її уникнення.

·        Блокування-3, як працює оновлений механізм зупинки реєстрації податкових накладних. Та в чому суттєва відмінність від попередньої конфігурації. Методика оцінювання ризиків. Ризиковість платника та операції. Як не потрапити до переліку «ризикових платників». Що необхідно знати платнику податку для того щоб не бути заблокованим. Яка інформація про діяльність платника податків необхідна для уникнення блокування податкових накладних. Як доводити реальність податкової накладної у випадку зупинення її реєстрації. Для кого і в яких випадках це буде працювати.

·        Актуальні роз’яснення податкових органів по ПДВ.

Важливі зміни з податку на прибуток та зміни до рентних та ресурсних платежів 2019.

Річна звітність з податку на прибуток – особливості звітності за 2018 рік.

·        Зміни до ПКУ з податку на прибуток, ресурсних та рентних платежів. Що чекати з 2019 року.

·        Особливості заповнення річної декларації мало- та високодохідниками.

·    Звітуємо за 2018 рік – будьмо готові. Дієві та перевірені інструменти ремонту та модернізація, вартісний критерій, інструменти по дебіторській та кредиторський заборгованості, інструменти по забезпеченням.

·        Річна фінансова звітність для всіх.

·        Способи виправлення помилок минулих періодів по податку на прибуток

·        Огляд актуальних роз’яснень та листів ДФС на момент семінару та відповіді на Ваші запитання.

·        Інші податки та зміни до них у 2019 році.

Акцизний податок ускладнення адміністрування у 2019 році та збільшення кола платників податків. Які зміни стосуються кожного суб’єкта господарювання.

·   Зміни в адмініструванні акцизного податку пального які набувають чинності у 2019 та введення відповідальності за порушення норм по акцизному податку – терміни введення акцизних змін. Збільшення ставок акцизного податку. На кого розповсюджується запровадження ліцензування діяльності пов’язану з пальним та спиртом.  Акцизні склади та розпорядники акцизних складів: на кого поширюються норми, та що необхідно здійснити платнику податку, якщо він є розпорядником акцизного складу.

·        Витратоміри-лічильники та рівнеміри-лічильники як елементи контролю за обігом та залишками пального у розрізі кодів УКТЗЕД, акцизних складів та розпорядників акцизних складів. Порівняння показників з СЕАРП (система електронного адміністрування реалізації пального) та показників витратомірів-лічильників та рівномірів-лічильників.

·     Запровадження СЕАРП для ведення окремого обліку за переміщенням спирту. Ставки акцизного податку на спирт. Особливості адміністрування акцизного податку на спирт етиловий в залежності від напрямку використання.


Будь ласка, надсилайте Ваші конкретні питання заздалегідь, щоб спікери встигли вивчити дане питання та надали Вам зважену відповідь!


Вартість участі в семінарі з обідами становить  2999 грн. ,  без обіду  2699 грн.


  Підтвердіть Вашу участь оплатою і зареєструйтеся:

          тел.:  044 451-84-17, (050) 303-47-47, (050) 444-85-06, (066) 918-18-37

             ues_seminar@ukr.net, office@ues.kiev.ua, buh@ues.kiev.uаВи отримаєте

  • індивідуальні консультації під час семінару;

  • ексклюзивний комплект матеріалів по темі семінару;

  • сертифікат про проходження семінару;
  • ділові знайомства;

  • обіди в ресторані, кава-брейки;

  • знижку  50% на проживання в «Президент – Готелі»;

Обученный и вдохновленный персонал — залог успеха фирмы

Нам доверяют свыше 3000 ведущих предприятий Украины,
Азербайджана, Беларуси, Грузии и России
ПАО "АрселорМиттал Кривой Рог"
Нибулон
ПрАО "МТС Украина"
ТК "Мегаполис Украина"
ПАО "Мотор Сич"
Остхем
ЕВРАЗ
АВК
OKKO
МТП "Южный"
ГП Антонов
Укрнафта
Приватбанк
ПУМБ
ООО «Нестле Украина»
ПАО «Алчевский коксохимический завод»
vetek
ТОВ "Данон Украина"
ООО "Метинвест Холдинг"
Запорожсталь
Фоззи Групп
Кнауф Гипс

ЗАПИСАТЬСЯ НА СЕМИНАР